phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

author-face

Patryk Paziewski

kalendarz

11 października 2022

zegar

3 min na przeczytanie

blog

3 sposoby na ulepszenie strony internetowej

Twoja strona internetowa musi być funkcjonalna, łatwa w użyciu i skuteczna. Istnieje wiele sposobów, w jaki możesz poprawić swoją stronę internetową, czyniąc ją bardziej prostą i skuteczną dla użytkowników. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić jest użycie wtyczek, które dodają wiele funkcjonalności. Innym sposobem jest zatrudnienie copywritera, który rozumie, co twoja publiczność potrzebuje i chce od strony internetowej, takiej jak twoja. Wreszcie, profesjonalny zespół projektowy pomoże ci uporać się z wszelkimi trudnościami, które na pewno napotkasz na drodze do ulepszenia strony internetowej.

Użyj wtyczki, aby zyskać więcej funkcjonalności

Możesz użyć wtyczek, aby uczynić swoją stronę bardziej funkcjonalną. Wtyczki to małe kawałki kodu, które dodają określoną funkcjonalność do strony, jak np. dodanie przycisków mediów społecznościowych, czy stworzenie formularza kontaktowego. Istnieje wiele wtyczek dostępnych dla użytkowników WordPressa, a każda z nich ma inne funkcje.

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie wtyczek jest skorzystanie z katalogu wtyczek WordPress. Po prostu wyszukaj “Formularz kontaktowy” (lub dowolną inną funkcję, którą chcesz) w tym katalogu, a znajdziesz setki opcji! Aby zainstalować wtyczkę z katalogu, po prostu kliknij Zainstaluj teraz i postępuj zgodnie z krokami dostarczonymi przez WordPress, jak zainstalować ją w swojej witrynie. Po zainstalowaniu przejdź do Ustawienia> Wtyczki i aktywuj wtyczkę, aby zaczęła pracować dla Ciebie!

Zleć pracę świetnemu copywriterowi

Copywriter to ktoś, kto pisze treści na stronę internetową. To ludzie, którzy piszą posty na blogu, strony internetowe, e-maile i inne.

Być może myślisz: “Nie jestem pisarzem”. To dobrze! Dobry copywriter powinien być w stanie wziąć Twoje pomysły i przekształcić je w coś, co brzmi jak napisane przez Ciebie (gdybyś potrafił zrobić to samodzielnie).

Ważne jest, aby przed zatrudnieniem copywritera zrobić dobre rozeznanie. Nikt nie będzie czytał tekstów na Twojej stronie internetowej, jeśli nie będą one napisane poprawnie gramatycznie i nie będą ciekawe.

Zdobądź odpowiedni zespół projektowy do pomocy

Jak wiadomo, budowa strony internetowej to nie jest praca jednej osoby. Będziesz musiał znaleźć odpowiednie osoby, które pomogą Ci w:

  1. Pisaniu treści
  2. Projektowaniu strony internetowej
  3. Marketingu

Ważne jest, aby znaleźć ludzi, którzy są pasjonatami tych w swoich zawodach. Chcesz ludzi, którym zależy na Twoim sukcesie i którzy będą z Tobą współpracować, aby tak się stało.

Ludzie, których zatrudnisz, będą twoimi partnerami w tym przedsięwzięciu. Od nich może zależeć Twoje być albo nie być, więc wybierz mądrze.

Strona internetowa powinna być łatwa w użyciu. Powinna umożliwiać odwiedzającym łatwe znalezienie informacji, których szukają, a także powinna być łatwa do aktualizacji przez Ciebie. Innymi słowy, Twoja strona musi być funkcjonalna i prosta. Jeśli zamierzasz zatrudnić ludzi, upewnij się, że wiedzą, co robią. Muszą mieć doświadczenie lub przynajmniej być gotowi uczyć się od kogoś z większym doświadczeniem niż oni. Ulepszenie strony internetowej to wcale nie takie proste zadanie jakby się mogło wydawać dlatego potrzebni ci są profesjonaliści.

Twoja strona internetowa powinna być prosta, funkcjonalna i łatwa w użyciu!

Twoja strona internetowa powinna być łatwa w użyciu. Powinna umożliwiać odwiedzającym łatwe znalezienie informacji, których szukają, a także powinna być łatwa do aktualizacji przez Ciebie. Innymi słowy, Twoja strona musi być funkcjonalna i prosta!

Ważne jest również, aby Twoja strona wyglądała profesjonalnie. Powinieneś upewnić się, że projekt Twojej strony pasuje do stylu Twojej firmy i powinien być łatwy w nawigacji dla odwiedzających.

Dodatkowo, Twoja strona powinna być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych. To pomoże upewnić się, że Twoja strona jest łatwo znaleziona przez ludzi szukających w Internecie.

Podsumowanie

Pamiętaj, że Twoja strona internetowa jest pierwszą rzeczą, którą ludzie widzą, gdy odwiedzają Twój biznes. Powinna być prosta, funkcjonalna i łatwa w obsłudze! Jeśli tak nie jest, szybko to zmień, bo możesz stracić klientów.

Kilka słów o autorze
Twarz
Patryk Paziewski
CEO

Właściciel i założyciel agencji interaktywnej prowadzący działalność na terenie miasta Bielsko-Biała. Programista, grafik i certyfikowany marketer internetowy. Z zamiłowania WebMaster z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów programistycznych.

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?