phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

background-image
Portfolio

Malowanie dachów i elewacji

Klient
MDE
Zakres prac
dedykowany projekt graficzny strony, formularz kontaktowy, edytor blokowy, optymalizacja strony i podłączenie analityki.

Wizytówkowa strona internetowa branży usługowej. Malowanie dachów i elewacji to firma realizująca swoje usługi na terenie województwa śląskiego. Wysokiej jakości realizacje i doświadczeni operatorzy sprawiają, że marka ta prężnie się rozwija i postanowiła zwiększyć swoją obecność w sieci.

portfolio-image portfolio-background-image

Pamiętajmy by dbać o dachy naszych domów. Prewencja pozwala uchronić się przed katastrofą.

Promocja firmy

Strona internetowa została zaprojektowana z myślą o wizytówkowej prezentacji firmy. Została ona zoptymalizowana i podłączona do narzędzi analitycznych celem przygotowania do prowadzenia kampanii reklamowych zwiększających rozpoznawalność marki.

portfolio-image

Prezentacja działalności

W wizytówkowych stronach internetowych bardzo ważne jest odpowiednie zaprezentowania działalności marki. Stworzony portal prezentuje historię i opis firmy, ale również przedstawia przykładowe realizacje.

Ma to na celu ukazanie osobom odwiedzającym stroną jakości i szeregu usług świadczonych przez firmę. XXI wiek i era internetu pozwoliła na usprawnienie procesu prezentacji działalności i dostarczenia informacji o sposobie jej funkcjonowania.

portfolio-site-image1 portfolio-site-image2
portfolio__laptop portfolio-image-pc1 portfolio-image-pc-2 portfolio-image-pc-3

Gotowy na współpracę?

Jeśli spodobał Ci się nasz styl i jesteś ciekawy jaki mielibyśmy pomysł na Twój biznes, skontaktuj się z nami!

zdjęcie
FAQ

O co najczęściej pytają nas klienci zanim zdecydują się na współpracę z nami?

Jak wygląda zespół projektowy?

W zależności od rodzaju projektu mogą brać w nim udział UX Researcher, UX Designer, UI Designer, Front-end i Back-end Developer, Project Manager.

Jak wygląda komunikacja w trakcie trwania projektu?

Na każdym etapie projektu pozostajemy dyspozycyjni poprzez mail, telefon, wideokonferencje oraz spotkania na żywo. Podczas wdrażania strony Klient otrzymuje od nas link z możliwością śledzenia postępów prac.

Jaki jest sposób rozliczenia na pracę?

Pracujemy na dwa sposoby - stawka z góry ustalona (wtedy rozliczenie opiera się na trzech transzach), albo stawka godzinowa / modułowa (do większych projektów rozliczanych z postępów).

Jakie są pierwsze kroki do podjęcia współpracy?

Na początku prowadzimy wywiad, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Klient powinien w tym czasie zgromadzić wszystkie posiadane informacje, które mogą pomóc w realizacji.

Jaki jest czas oczekiwania na stronę?

Standardowo proces tworzenia strony to około 2 tygodni czasu od momentu otrzymania wszystkich materiałów. W przypadku stron premium okres ten może wydłużyć się do miesiąca.

Skąd pozyskać dokumenty RODO?

Współpracujemy z kancelarią celem dostarczania dokumentów zgodnych z RODO oraz indywidualnie opracowanych dla każdego Klienta.

Jak wygląda prowadzenie marketingu w sieci?

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Naszym zadaniem jest przygotowanie treści, grafik oraz optymalizacja stworzonych reklam celem poprawy wyników, zwiększenia trafności reklam oraz zmniejszenia kosztu za kliknięcie.

Kto wprowadza zmiany do przygotowanej strony?

Po zakończeniu każdego projektu oferujemy szkolenie z obsługi strony, jednakże jeżeli wystąpi taka konieczność to świadczymy również usługę administracji i utrzymania strony przez nas. W takim przypadku wszystkie zmiany są wprowadzane przez odpowiedni zespół.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?