Highland Warmia – odświeżone, nowe, lepsze!

Spec od IT > Strony internetowe > Highland Warmia – odświeżone, nowe, lepsze!

Opis projektu

  • Nazwa projektu:Strona agroturystyki
  • Klient:Highland Warmia
  • Status:Gotowe
  • Kategoria:
  • Data:01 Listopada 2021
  • Link:highlandwarmia.com

Pamiętacie agroturystykę Trinkejo, położoną w urokliwej miejscowości Zerbuń, na pograniczu Warmii i Mazur? Dokładnie rok temu nasza firma Spec od IT przygotowała profesjonalną stronę internetową, na której zamieszczone zostały również zdjęcia i nagrania naszego autorstwa. Niedawno Trinkejo przechodziło rebranding. Bardzo miło jest nam oznajmić, że jest to owoc naszej dalszej współpracy! Trinkejo nie tylko zmieniło nazwę na Highland Warmia, ale również opracowane zostało nowe logo oraz przy naszej pomocy powstała nowa strona i sklep internetowy! Od teraz klienci nie tylko będą mogli zaczerpnąć informacji na temat agroturystki, śledzić w mediach społecznościowych wszystkie wydarzenia, ale także będą mogli dokonać zamówień i rezerwacji na stronie sklepu!

 

Nowa strona to nie tylko nowy wygląd. To także nowe usprawnienia, czyli między innymi dedykowane typy danych do zarządzania zawartością automatycznie generowanych podstron. Administracja gospodarstwa ma możliwość zmieniać ceny pokoi, ich atrybuty i zdjęcia bez konieczności zaglądania do kodu. Posiadają teraz odświeżony i usprawniony panel administracyjny, dzięki któremu zmiany w zawartości strony mogą wykonywać sami bez naszej pomocy. To wielkie usprawnienie procesów da im możliwość poświęcić cenny czas na obsługę gości oraz dbanie o gospodarstwo.

Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się również banery RODO, które są niezbędne do prowadzenia strony i sklepu zgodnie z wymogami ustawowymi. Przypominamy, że cała strona jak i dane przez nią obsługiwane muszą być zawsze w pełnej zgodności z rozporządzeniem w sprawie danych osobowych.

Nasza firma Spec od IT przygotowała dla agroturystyki również integrację z systemami rezerwacji pokoi, co miało na celu usprawnienie prac całego zespołu. Potencjalny klient ma teraz możliwość złożenia rezerwacji bezpośrednio na stronie internetowej.

Dodatkowo utworzone zostały również konta reklamowe do marketingu Google oraz Facebook. Dzięki temu klienci agroturystyki będą na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami. Strona internetowa daje możliwość śledzenia skuteczności reklamy, analizowania konwersji i weryfikacji postępów kampanii. 

Całość została oparta o nowoczesną platformę do tworzenia stron internetowych – WordPress, natomiast sam sklep został zintegrowany przy pomocy wtyczki WooCommerce.  

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?