Psychomental

Spec od IT > Grafiki > Psychomental
Spec od IT Bielsko-Biała

Opis projektu

 • Nazwa projektu:Elementy wizualizacji graficznej
 • Klient:Psychomental Urszula Papaj
 • Status:Zakończone
 • Kategoria:
 • Data:10 lipca 2021

Właśnie zakończyliśmy kolejne przyjemne zlecenie. Tym razem naszym klientem był gabinet psychiatryczny Psychomental. W ramach współpracy przygotowaliśmy pełny pakiet identyfikacji wizualnej, w którego skład wchodzi:

 1. Projekt i realizacja strony internetowej,
 2. Zakup domeny i dobranie odpowiedniego serwera do przechowywania treści,
 3. Założenie firmowej poczty e-mail,
 4. Opracowanie logo,
 5. Opracowanie elementów reprezentacji wizualnej – wizytówka, papier firmowy, szyld reklamowy,
 6. Założenie wizytówki Google i Google Maps wraz z zapełnieniem jej treściami.

Całe zlecenie było realizowane przez nas. Wszystkie projekty graficzne zostały opracowane w Adobe Photoshop, a strona w swojej finalnej wersji oparta jest na WordPress. Jest to system zarządzania treścią pozwalający na dodawanie nowych podstron, edycję treści oraz utrzymywanie już instniejącego rozwiązania. W ramach współpracy przygotowany został również mechanizm pozwalający na zarządzanie treścią strony w sposób wizualny – bez konieczności używania kodu HTML. Ułatwi to właścicielowi strony na późniejsze samodzielne dodawania i zmienianie treści.

Nasza współpraca z Psychomental trwa nadal. Po zakończeniu realizacji strony i zaakceptowaniu wszystkich elementów zamówienia rozpoczęliśmy administrację strony i jej utrzymanie. Strona internetowa posiada elementy, których stałe aktualizowanie i weryfikacja stanowi wyznacznik jakości oraz podnosi bezpieczeństwo zamieszczonych treści. Strona przechowywana jest na naszym serwerze. Jest to przestrzeń dyskowa, baza danych oraz maszyna w Warszawie. Dzięki bliskiej lokalizacji mamy pewność, iż wydajność tak przygotowanego rozwiązania jest duża, a prędkość ładowania pozostaje na zadowalającym poziomie. W ramach współpracy zapewniamy stałą weryfikację antywirusową, zapewnienie dostępności oraz utrzymanie strony. Co za tym idzie – klient ma pewność, że ze stroną nie będzie problemów w przyszłości. Zapewniamy ciągłość pracy poprzez zakup certyfikatów SSL, utrzymanie domeny, serwera oraz dopilnowanie wszystkich terminów. Klient wie, iż może na nas liczyć, a jego strona jest bezpieczna – nawet gdy o tym nie myśli!

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość!

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?