Śląski Ośrodek Adopcyjny

Spec od IT > Sklepy internetowe > Śląski Ośrodek Adopcyjny
Spec od IT Bielsko-Biała

Opis projektu

  • Nazwa projektu:Strona internetowa
  • Klient:Śląski Ośrodek adopcyjny
  • Status:Gotowe
  • Kategoria:
  • Data:1 lipca 2021

Spec od IT opracował stronę dla Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego. Projekt składał się z projektu graficznego wraz z panelem zwiększonej dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.

Prace nad zleceniem były rozpoczęte od wyboru projektu graficznego, którego personalizacja miała być głównym elementem projektu. Strona została oparta na systemie WordPress. Dokonano przygotowania projektu oraz dopasowania go do wymagań klienta. Kolejnym krokiem było przygotowanie struktury strony. Zgodnie z wytycznymi klienta przygotowano podstrony, zakładki oraz wszystkie elementy składowe strony – mapy google, zdjęcia itd. Cała strona została połączona z profilem Facebook oraz wyposażona w możliwość zapoznania się z Biuletynem informacji publicznej za pomocą stałego przycisku po prawej stronie ekranu. Strona Ośrodka jest wyposażona w elementy zwiększające dostępność. Po lewej stronie znajduje się rozwijane menu pozwające na zmianę rozmiaru czcionki, zwiększenie kontrastu oraz dopasowanie kolorystyki tak, aby umożliwić korzystanie ze strony osobom z trudnościami. 

 

Nasza współpraca z Ośrodkiem trwa nadal. Od momentu ukończenia realizacji przystąpiliśmy do ciągłego utrzymania i administracji stroną. Utrzymujemy ją sprawną, aktualizujemy, monitorujemy jej widoczność w sieci oraz upeniamy się, że jest ona stale dostępna pod rządanym adresem. 

 

Dziękujemy zespołowi z Ośrodka Adopcyjnego za super współpracę i zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek problemów!

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?