Trinkejo

Spec od IT > Grafiki > Trinkejo
Spec od IT Bielsko-Biała

Opis projektu

  • Nazwa projektu:Współpraca
  • Klient:Trinkejo
  • Status:Trwa
  • Kategoria:

Spec od IT współpracuje z agroturystyką Trinkejo. Stworzyliśmy w ostatnim czasie kilka fajnych projektów, które postanowiliśmy tutaj podsumować. 

Nasza wspólna przygoda rozpoczęła w drugiej połowie zeszłego roku (2020) kiedy to przedstawiciele firmy zwrócili się do nas z prośbą o przygotowanie strony internetowej od podstaw. 

Pracę nad stroną przebiegały w pełni kompleksowo. Rozpoczęliśmy od opracowania serii zdjęć z drona. Na zamieszczonym zdjęciu widać jedno z naszych ujęć 🙂 Zostało ono opracowane jednego pięknego wieczora w bardzo uroczej okolicy agroturystyki. Opracowanie zdjęć i przygotowanie ich do publikacji na stronie stało się bardzo ważną częścią zamówienia. Po zakończeniu prac nad wyborem i publikacją zdjęć przystąpiliśmy do realizacji strony. Została ona oparta na systemie WordPress oraz WooCommerce. Proces realizacji rozpoczął się od wywiadu środowiskowego. Postaraliśmy się dowiedzieć jakie są oczekiwania klienta względem przygotowywanej realizacji. Po uzyskaniu względnej zgodności co do wizji produktu przystąpiliśmy do przygotowania projektu graficznego. Każdy element graficznej reprezentacji strony oraz poszczególnych jej podstron został opracowany i uzgodniony z klientem. Elementy identyfikacji wizualnej w postaci grafik, animacji oraz logo zostały opracowane w ramach przygotowywanego projektu. Było to dla nas zlecenie wyjątkowe, gdyż nie jest łatwo zwizualizować walory krajobrazowe oraz wizualne tak uroczego terenu na stronie internetowej. Wymaga to od nas udostępnienia bardzo dużej ilości zdjęć i zapewnienie jednocześnie odpowiedniego tempa ładowania strony. Wykorzystano do tego celu odpowiednią optymalizację plików graficznych oraz CDN. Po zakończeniu prac nad stroną oraz wprowadzeniu wszystkich niezbędnych elementów w postaci treści, zdjęć oraz połączeń z social media (których utworzenie również leżało po naszej stronie) dokonaliśmy rozwoju strony internetowej i dodania sklepu umożliwiającego sprzedaż dań na wynos. Sklep internetowy oparty został na WooCommerce. Bazową częścią sklepu stała się implementacja możliwości wizualizacji poszczególnych dań jedynie określonego dnia i w określonym oknie czasowym. 

Nasza współpraca z Trinkejo trwa dalej. Zajmujemy się ciągłym utrzymaniem strony internetowej, zapewnieniem wsparcia programistycznego, zabezpieczeniem antywirusowym, zapewnieniem dostępności i utrzymaniem strony.  Utrzymujemy wizytówkę Google oraz Google Maps.

Tworzymy również wszelkiego rodzaju grafiki firmowe dla zespołu z Mazur:

Jesteśmy odpowiedzialni za powstawanie papieru firmowego, wizytówek dla zespołu, jak również karty piw i toreb papierowych:

 

Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem podobnej współpracy i przekazaniem wszystkich problemów z IT komuś innemu – zapraszamy do kontaktu! Naszym głównym celem jest pomoc firmom tak, aby mogły zapomnieć o poszukiwaniu specjalistów od IT. Z chęcią współpracujemy z firmami, które potrzebują grafików, programistów i informatyków na telefon. Świadczymy usługi na zasadach kontraktu długoterminowego, bądź pojedynczych zleceń.

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?