Zanet Home&Garden

Spec od IT > Sklepy internetowe > Zanet Home&Garden

Opis projektu

  • Nazwa projektu:Sklep Dropshipping
  • Klient:Zanet Firany
  • Status:Gotowe
  • Kategoria:
  • Data:02 listopada 2021
  • Link:zanetfirany.com

Nasz kolejny bardzo ciekawy projekt dobiegł do końca! Właśnie przygotowaliśmy kompletne rozwiązanie będące sklepem internetowym z produktami do domu i ogrodu. Na nowo powstałej stronie istnieje możliwość zakupu nowoczesnych firan, zasłon, pościeli, ale także lamp, dekoracji oraz akcesoriów do domu i ogrodu. 

 

Sklep internetowy Zanet powstał w oparciu o WordPress + WooCommerce. Posiada ponad 25 tysięcy produktów (!) których ceny, statusy, zdjęcia, opisy i wszystkie parametry automatycznie integrują się z portalem dostawcy. Brzmi jak niemożliwe do zrobienia? Z nami to bułka z masłem! Do sklepu podłączona została automatyczna integracja z kurierami (korzystamy z furgonetka.pl), automatyczne płatności oraz fakturowanie (za pomocą portalu fakturownia.pl). Sklep ,,Zanet home&garden” posiada również newsletter gromadzący dane do e-mail marketingu.

Dodatkowymi udogodnieniami na stronie jest możliwość generowania linków zniżkowych, kodów rabatowych oraz moduł automatycznie ustawiający darmową dostawę po osiągnięciu określonej wartości zamówienia. Ciekawym rozwiązaniem jest także mapa punktów odbioru przesyłki (inPost, DPD Pickup), która na pewno ułatwi klientowi zamówienie przesyłki.

Wiemy, że oczekiwanie na wymarzoną i często niezbędną rzecz do naszego domu zawsze się wydłuża, niezależnie od tego jak szybko trwa jego realizacja. Dlatego też na stronie sklepu ,,Zanet home&garden” uruchomiliśmy możliwość śledzenia zamówienia! Wystarczy podać jedynie swój adres e-mail oraz numer zamówienia otrzymany w wiadomości, aby dowiedzieć się, na jakim etapie jest Twoja paczka. Świetne rozwiązanie!

Zupełna nowość, którą od teraz w swojej ofercie posiadamy, jest możliwość wykupienia niezbędnych dokumentów do zamieszczenia na stronie sklepu internetowego! Jest to zestaw dokumentów prawniczych i RODO, regulamin sprzedaży, polityka zwrotów, polityka powierzania danych osobowych i polityka prywatności.

 

Na specjalne życzenie klienta zaprojektowaliśmy również logo sklepu, które swoją kolorystyką, kształtem i wyglądem nawiązuje do wystroju sklepu internetowego. Logo zostanie zamieszczone na wizytówkach, papierze firmowym oraz zamieścimy je na personalizowanych fakturach.

Potrzebujesz czegoś podobnego? Nasza oferta Cię zaciekawiła? Może masz własny pomysł i nie wiesz jak go zrealizować? Nie czekaj i już dzisiaj zgłoś się do nas! Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń!

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?