Złote jabłko – logo dla E-Commerce

Spec od IT > Grafiki > Złote jabłko – logo dla E-Commerce

Opis projektu

  • Nazwa projektu:Logo dla E-Commerce
  • Klient:Złote jabłko
  • Status:Zakończone
  • Kategoria:
  • Data:11-13 września 2021

Hejo!

Chwilkę nas nie było – dużo pracy to zawsze mniej czasu na wpisy i przekazy tutaj na stronie. Chcielibyśmy się pochwalić dwoma kolejnymi realizacjami z cyklu logo, grafiki firmowe i branding.

Pierwszą z nich jest logo firmowe wykonane w 72 godziny dla klienta z branży E-Commerce. Dostaliśmy informację, iż klient poszukuje loga dla swojej firmy. Loga dosyć specyficznego i pod konkretny cel – do umieszczenia na stronie internetowej. Oczywiście podjęliśmy się realizacji i stworzyliśmy logo w trybie ekspresowym – w 3 dni!

Oto efekt prac:

Klient otrzymał od nas dwie propozycje logo. Pierwsza z nich to tekst wewnątrz konturowego złotego jabłka, a druga to złote jabłko obok napisu. Całość zaprezentowana została na trzech wizualizacjach, aby lepiej przedstawić efekt prac i ułatwić klientowi wizualizację projektów na tle różnych elementów z życia jego firmy. Projekty powstały jako grafika wektorowa. Ich zaletą jest fakt, iż istnieje możliwość jej łatwego skalowania do różnych rozmiarów opracowań bez straty jakości. Zostały one przygotowane przez nas w programie Adobe Illustrator i powstały zgodnie ze wstępnym opisem przesłanym przez klienta. Cały pakiet tak dostarczony do klienta to zazwyczaj etap wstępny. Po przesłaniu 2-3 propozycji wyglądu oczekujemy zazwyczaj uwag i poprawek. Wszystkie te elementy, które w najlepszym projekcie nie przypadły klientowi do gustu są poprawiane i zmieniane tak, aby ostateczna praca była takim logiem jakie je sobie klient wyobrażał. Tym razem udało sie trafić w gusta klienta już za pierwszym razem.

Na koniec realizacji przekazaliśmy pliki wektorowe i rastrowe, a całość uwieńczyliśmy pomocą we wdrożeniu logo na stronie klienta.

Jeżeli Pan to czyta to dziękujemy serdecznie za udaną współpracę i w razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do dalszej współpracy!

Zespół Spec od IT!

Poszukujesz logo dla swojej firmy?

A może chciałbyś odświeżyć jej wygląd i przygotować rebranding?

Wizytówki? Papier firmowy?

To wszystko znajdziesz u nas! Zapraszamy do kontaktu.

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?