close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
downarrow

zjedź niżej

author-face

Patryk Paziewski

kalendarz

29 marca 2021

zegar

2 min na przeczytanie

blog

Grafiki firmowe – owszem!

O tym, że pracujemy w IT to już napewno słyszeliście, ale kto z was wiedział, że pracujemy również nad tworzeniem czegoś co nazywane jest: grafiki firmowe

Branding, logo, baner reklamowy, billboard, ulotka, teczki, wizytówki i wiele więcej….

Pracujemy od lat na profesjonalnym oprogramowaniu i oferujemy nie tylko materiały statyczne. Tworzymy również filmy. Jednym z nich jest na przykład nasz film promocyjny.

I ze względu na to mamy w planie również coraz częściej przekazywać tę wiedzę wam 😀 Pierwszym przykładem był filmik: “Adobe Premiere Pro/After Efects śledzenie treści – podmiana zawartości ekranu”. Do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy! Przedstawiamy tam zastosowanie Adobe After Efects  oraz Adobe Premiere Pro w celu wymiany zawartości ekrany komputera, telewizora, czy telefonu. Jest to przydatna sztuczka pozwalająca na zastosowanie posiadanego wideo bez konieczności rozmywania i ukrywania treści wrażliwych, bądź nieodpowiednich. Jako zastosowanie takiego zabiegu widzę na przykład:

  1. Jeżeli prowadzisz przedszkole i chciałbyś stworzyć dla rodziców instrukcję jak wejść na Twoją stronę internetową i zarejestrować dziecko,
  2. Jeżeli posiadasz firmę i chcesz nagrać film promocyjny ukazując przez moment Twoją stronę internetową,
  3. A może nagrałeś swój telefon i chciałbyś Sworzyć film na którym przemawiasz do widzów z pozycji tego telefonu? To również nie problem. 

Adobe Premiere Pro daje bardzo dużo możliwości (tak jak cały pakiet Adobe). Jednakże wszystkie te aplikacje mają jedną wspólną cechę – są trudne w obsłudze. I tutaj z pomocą przychodzimy my. Jeżeli koniecznie chcesz samemu obsługiwać takie oprogramowanie – przeszkolimy, jeżeli po prostu potrzebujesz grafik firmowych i reklamowych – przygotujemy grafiki firmowe. Nasze portfolio możesz zobaczyć na stronie z Grafikami, a nasze ulubione prace wstawiamy poniżej:

W razie pytań zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, telefon, messenger albo adres mailowy!

Kilka słów o autorze
Twarz
Patryk Paziewski
CEO

Właściciel i założyciel agencji interaktywnej prowadzący działalność na terenie miasta Bielsko-Biała. Programista, grafik i certyfikowany marketer internetowy. Z zamiłowania WebMaster z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów programistycznych.

To Cię może także zainteresować

post-image
author-icon

9 maja 2022

Profesjonalne strony internetowe

post-image
author-icon

2 maja 2022

Jak pozyskać klientów?

post-image
author-icon

30 kwietnia 2022

Elastyczne reklamy displayowe w Google

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom