phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

author-face

Patryk Paziewski

kalendarz

29 marca 2021

zegar

2 min na przeczytanie

blog

Grafiki firmowe – owszem!

O tym, że pracujemy w IT to już napewno słyszeliście, ale kto z was wiedział, że pracujemy również nad tworzeniem czegoś co nazywane jest: grafiki firmowe

Branding, logo, baner reklamowy, billboard, ulotka, teczki, wizytówki i wiele więcej….

Pracujemy od lat na profesjonalnym oprogramowaniu i oferujemy nie tylko materiały statyczne. Tworzymy również filmy. Jednym z nich jest na przykład nasz film promocyjny.

I ze względu na to mamy w planie również coraz częściej przekazywać tę wiedzę wam ? Pierwszym przykładem był filmik: “Adobe Premiere Pro/After Efects śledzenie treści – podmiana zawartości ekranu”. Do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy! Przedstawiamy tam zastosowanie Adobe After Efects  oraz Adobe Premiere Pro w celu wymiany zawartości ekrany komputera, telewizora, czy telefonu. Jest to przydatna sztuczka pozwalająca na zastosowanie posiadanego wideo bez konieczności rozmywania i ukrywania treści wrażliwych, bądź nieodpowiednich. Jako zastosowanie takiego zabiegu widzę na przykład:

  1. Jeżeli prowadzisz przedszkole i chciałbyś stworzyć dla rodziców instrukcję jak wejść na Twoją stronę internetową i zarejestrować dziecko,
  2. Jeżeli posiadasz firmę i chcesz nagrać film promocyjny ukazując przez moment Twoją stronę internetową,
  3. A może nagrałeś swój telefon i chciałbyś Sworzyć film na którym przemawiasz do widzów z pozycji tego telefonu? To również nie problem. 

Adobe Premiere Pro daje bardzo dużo możliwości (tak jak cały pakiet Adobe). Jednakże wszystkie te aplikacje mają jedną wspólną cechę – są trudne w obsłudze. I tutaj z pomocą przychodzimy my. Jeżeli koniecznie chcesz samemu obsługiwać takie oprogramowanie – przeszkolimy, jeżeli po prostu potrzebujesz grafik firmowych i reklamowych – przygotujemy grafiki firmowe. Nasze portfolio możesz zobaczyć na stronie z Grafikami, a nasze ulubione prace wstawiamy poniżej:

W razie pytań zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, telefon, messenger albo adres mailowy!

Kilka słów o autorze
Twarz
Patryk Paziewski
CEO

Właściciel i założyciel agencji interaktywnej prowadzący działalność na terenie miasta Bielsko-Biała. Programista, grafik i certyfikowany marketer internetowy. Z zamiłowania WebMaster z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów programistycznych.

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?