Witaj świecie – usługi IT!

Spec od IT > Blog > Ogólne > Witaj świecie – usługi IT!
Spec od IT Bielsko-Biała

Witaj świecie – to często tytuł pierwszego wpisu, początku nowej strony, czy początku przygody. Tutaj zaczyna się nasza. Od dzisiaj Spec od It zaczyna przygodę z blogiem. Postanowiliśmy nagrywać dla was filmiki, robić wpisy i tworzyć treści. Pozwoli nam to mocniej dzielić się wiedzą, którą chcemy wam przekazywać. Będziemy opisywać tutaj nasze pasje, wasze problemy oraz wiele więcej. Mamy wiele pomysłów i trzymajcie za nas kciuki. W naszym mniemaniu będzie to miejsce w którym wszyscy mieszkańcy miejscowości Bielsko-Biała i okolice znajdą odpowiedź na problemy IT w swoich firmach. Dzisiaj wpis pierwszy i wykorzystalibyśmy go do przekazania wszystkim kim jesteśmy i czym się zajmujemy.

Jesteśmy firmą, która postanowiła zwiększyć świadomość mieszkańców Bielsko-Białej i okolic na tematy związane z IT. Dostarczamy rozwiązania IT dla małych i średnich przedsiębiorstw. Do naszych usług należą:

Więc jak widać jest to bardzo szeroki zakres naszych możliwości. Naszą dewizą jest zapewnienie spokoju i odciążenie przedsiębiorców w tym trudnym okresie. Wiemy, że nie każdy musi się znać na komputerach. Wiemy, że nie każdy jest specjalistą od montażu sprzętu i zarządzania siecią Wi-Fi. Więc jeżeli jesteś osobą, która wie jedynie, że nie działa, albo że powinno działać – to skontaktuj się z nami. Dla nas nie ma słowa „niemożliwe” staramy się sprostać każdemu wymaganiu i wykonać każde zlecenie z należytą starannością i dokładnością. Jeżeli zastanawiasz się jak wygląda nasza praca, bądź jak oceniają nas nasi klienci – zadzwoń, a napewno opowiemy, bądź przekażemy kontakty do firm którymi się opiekujemy.

Życzymy miłego dnia i do usłyszenia!

Wstaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?