Spec od IT Bielsko-Biała

Witam serdecznie!

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Przygotowaliśmy dla Państwa projekty graficzne prezentujące możliwości realizacji Państwa sklepu internetowego. Przypominam, iż są to jedynie realizacje poglądowe. Wszystkie szczegóły, kolory oraz elementy dostosowywać będziemy na etapie projektu graficznego. Przeanalizowaliśmy również aktualnie posiadaną stronę oraz domenę.

Poniżej zamieszaczam podsumowanie spostrzeżeń oraz naszą propozycję co do wyglądu Państwa strony.

Aktualna Państwa strona i domeny

Posiadają Państwo stronę internetową. Proponowalibyśmy jej usunięcie, ale wraz z jednoczesnym zachowaniem domeny. Przyda się ona do postawienia sklepu. Jest to domena z historią, a więc jest lepiej widziana przez wyszukiwarki, a jej pozycja w wynikach organicznego wyszukiwania nie zmaleje tak bardzo. Prosilibyśmy o udostępnienie kontaktu do osoby zajmującej się utrzymaniem strony. Przejmiemy posiadaną domenę i to właśnie na nią przeniesiemy sklep po zakończeniu prac. 

Projekty graficzne strony głównej i sklepu

Przygotowaliśmy projekty graficzne proponowanej: strony głównej oraz stron sklepów. Każda strona główna ma do kompletu pasujący sklep, ale jeżeli bardziej Panu odpowiada jakiś inny projekt proszę śmiało pisać swoje uwagi oraz propozycje. 

Link do projektów strony głównej znajduje się tutaj.

Link do projektów sklepu znajduje się tutaj.

Dodatkowo przedstawiam filmiki prezentujące wygląd animacji na najciekawszych stronach:

Chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Cześć!
Potrzebujesz pomocy?