phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

tło kontenera

Specjaliści
od budowania
świadomej marki

Profesjonalizm, kreatywność i gotowość
do działania - to charakteryzuje jakość
oferowanych usług. Nie czekaj i przekonaj się sam!

O nas

świadczymy szeroką
gamę usług związanych
ze światem cyfrowym.

Firmę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego Klienta, mocne przywiązanie do każdej współpracy oraz wysokie zaangażowanie. Jeżeli robimy stronę to Klient jest świadkiem każdej wprowadzonej zmiany, na żywo widzi efekty naszej pracy, a projekty otrzymuje do oceny, akceptacji ma każdym etapie. Jeżeli prowadzimy i optymalizujemy kampanie reklamowe, to Klient ma dostęp do raportów na żywo z naszej pracy. Nie ma tutaj miejsca na niedopowiedzenia, na wiarę na słowo. Każde nasze działanie oparte jest na wiedzy, doświadczeniu oraz wykształceniu w kierunkach, w jakich oferujemy nasze usługi.

Wspieramy Klienta na każdym etapie. Wsółpraca z nami jest zazwyczaj bardzo długoterminowa. Opiera się ona na wsparciu powdrożeniowym, szkoleniu z obsługi strony, pomocy w jej utrzymaniu, ale także (w przypadku chęci Klienta) na zdjęciu całego ciężaru i przejęciu obowiązku prowadzenia strony, bloga, czy funpage. Klienci często dzwonią do nas po miesiącu, kwartale, czy nawet roku od zakończonej współpracy. Otrzymują od nas wsparcie niezależnie od problemu z jakim przybywają. Nigdy nie zostają "na lodzie".

Patryk Paziewski|CEO
owner-image

certyfikowany zespół specjalistów z chęcią pomoże z problemami IT

Naszą domeną jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań IT (strony, sklepy, portale, marketing, projektowanie graficzne) dla każdego, kto jest zainteresowany zwiększeniem rozpoznawalności swojej marki w sieci. Swoją pracę opieramy o kwalifikowanych specjalistów. Każdy nasz pracownik jest odpowiedzialny za bardzo wąski zakres obowiązków, w którym jest wyszkolony i certyfikowany.

mission-icon
Nasza misja

Prowadzić profesjonalny marketing internetowy i dostarczać kompleksowe rozwiązania IT (strony/aplikacje)

vision-icon
Nasz cel

Zwiększenie rozpoznawalności każdej marki w sieci poprzez odpowiednio skrojone działania marketingowe.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?