phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

background-image
Portfolio

Ociosani – Domy z bali

Klient
Producent ekskluzywnych domów z bali
Zakres prac
Dedykowany projekt strony internetowej
Copywriting
Blog firmowy

Góralskie domy z bali stanowią w Beskidach lokalne dziedzictwo kulturowe, a sztuka ciosania według beskidzkich wzorców jest doceniania w całej Polsce. Rodzinna firma Ociosani oferuje swoim klientom tradycyjne domy z bali zlokalizowane w malowniczym zakątku na Trójstyku granic trzech państw; Polski, Czech i Słowacji, a swoje realizacje pokazuje od niedawna w internecie na nowej stronie internetowej.

portfolio-image portfolio-background-image

Góry, choć są niezmienne, to ich smak dla każdego z nas jest inny.

~ Ryszard Pawłowski

Świerk istebniański

Aby dom z bali mógł służyć swojemu właścicielowi przez długie lata drewno, z którego powstaje musi posiadać odpowiednie właściwości. Świerk istebniański, z którego buduje marka Ociosani to wyjątkowy gatunek drzewa charakteryzujący się ponadprzeciętną trwałością i odpornością na uszkodzenia.

portfolio-image

Ociosany blog

Każda młoda marka, która chce zaistnieć w wirtualnym świecie powinna prowadzić zróżnicowane działania promocyjne. Jednym z prostszych sposobów na budowanie relacji z odbiorcami jest utworzenie firmowego bloga. Mimo, że zadanie to nie należy do najcięższych, wymaga poświęcenia sporej ilości czasu na szukanie inspiracji do wpisów, tworzenie merytorycznych i ciekawych treści oraz dobieranie odpowiednich grafik. We współpracy z marką powstał "Ociosany blog", czyli miejsce, w którym firma dzieli się ciekawostkami dotyczącymi budowy i utrzymania domów z bali.

portfolio-site-image1 portfolio-site-image2
portfolio__laptop portfolio-image-pc1 portfolio-image-pc-2 portfolio-image-pc-3

Gotowy na współpracę?

Jeśli spodobał Ci się nasz styl i jesteś ciekawy jaki mielibyśmy pomysł na Twój biznes, skontaktuj się z nami!

zdjęcie
FAQ

O co najczęściej pytają nas klienci zanim zdecydują się na współpracę z nami?

Jak wygląda zespół projektowy?

W zależności od rodzaju projektu mogą brać w nim udział UX Researcher, UX Designer, UI Designer, Front-end i Back-end Developer, Project Manager.

Jak wygląda komunikacja w trakcie trwania projektu?

Na każdym etapie projektu pozostajemy dyspozycyjni poprzez mail, telefon, wideokonferencje oraz spotkania na żywo. Podczas wdrażania strony Klient otrzymuje od nas link z możliwością śledzenia postępów prac.

Jaki jest sposób rozliczenia na pracę?

Pracujemy na dwa sposoby - stawka z góry ustalona (wtedy rozliczenie opiera się na trzech transzach), albo stawka godzinowa / modułowa (do większych projektów rozliczanych z postępów).

Jakie są pierwsze kroki do podjęcia współpracy?

Na początku prowadzimy wywiad, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Klient powinien w tym czasie zgromadzić wszystkie posiadane informacje, które mogą pomóc w realizacji.

Jaki jest czas oczekiwania na stronę?

Standardowo proces tworzenia strony to około 2 tygodni czasu od momentu otrzymania wszystkich materiałów. W przypadku stron premium okres ten może wydłużyć się do miesiąca.

Skąd pozyskać dokumenty RODO?

Współpracujemy z kancelarią celem dostarczania dokumentów zgodnych z RODO oraz indywidualnie opracowanych dla każdego Klienta.

Jak wygląda prowadzenie marketingu w sieci?

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Naszym zadaniem jest przygotowanie treści, grafik oraz optymalizacja stworzonych reklam celem poprawy wyników, zwiększenia trafności reklam oraz zmniejszenia kosztu za kliknięcie.

Kto wprowadza zmiany do przygotowanej strony?

Po zakończeniu każdego projektu oferujemy szkolenie z obsługi strony, jednakże jeżeli wystąpi taka konieczność to świadczymy również usługę administracji i utrzymania strony przez nas. W takim przypadku wszystkie zmiany są wprowadzane przez odpowiedni zespół.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?