phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

background-image
Portfolio

DDCarparts

Klient
DDCarparts
Zakres prac
Projekt sklepu internetowego,
System zakupowy,
Wielojęzyczność

Zadbaj o odpowiedni stan i wyposażenie swojego samochodu. Elektronika samochodowa, dywaniki, zabezpieczenia, tuning wizualny oraz kamery i czujniki cofania to jedynie część szerokiej gamy produktów dostępnych w sklepie internetowym DDCarparts. Dzięki staraniom naszych specjalistów powstał sklep, który cieszy zarówno swoim wyglądem i bogatą ofertą.

portfolio-image portfolio-background-image

- Jeśli samochód nie sprawia przyjemności, to nie można go określić tym mianem. ~ Akio Toyoda

Szeroka gama korzyści

Aby wyróżnić się na tle pozostałych sklepów internetowych oferujących podobne produkty, firma DDCarparts zdecydowała się na zaproponowanie atrakcyjnych benefitów swoim klientom, np. darmowej dostawy i zwrotów, wielu metod płatności i międzynarodowej obsługi.

portfolio-image

Wielojęzyczność

Ciągle rozwijający się świat poniekąd wymusza na nas ciągłe ulepszanie naszej pracy. Wiele sklepów internetowych decyduje się obecnie na przetłumaczenie swojej witryny również na język angielski. Dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań, tłumaczeniu poddawane są automatycznie wszystkie treści na stronie, które można w dalszej kolejności dowolnie modyfikować w zależności od preferencji.

portfolio-site-image1 portfolio-site-image2
portfolio__laptop portfolio-image-pc1 portfolio-image-pc-2 portfolio-image-pc-3

Gotowy na współpracę?

Jeśli spodobał Ci się nasz styl i jesteś ciekawy jaki mielibyśmy pomysł na Twój biznes, skontaktuj się z nami!

zdjęcie
FAQ

O co najczęściej pytają nas klienci zanim zdecydują się na współpracę z nami?

Jak wygląda zespół projektowy?

W zależności od rodzaju projektu mogą brać w nim udział UX Researcher, UX Designer, UI Designer, Front-end i Back-end Developer, Project Manager.

Jak wygląda komunikacja w trakcie trwania projektu?

Na każdym etapie projektu pozostajemy dyspozycyjni poprzez mail, telefon, wideokonferencje oraz spotkania na żywo. Podczas wdrażania strony Klient otrzymuje od nas link z możliwością śledzenia postępów prac.

Jaki jest sposób rozliczenia na pracę?

Pracujemy na dwa sposoby - stawka z góry ustalona (wtedy rozliczenie opiera się na trzech transzach), albo stawka godzinowa / modułowa (do większych projektów rozliczanych z postępów).

Jakie są pierwsze kroki do podjęcia współpracy?

Na początku prowadzimy wywiad, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Klient powinien w tym czasie zgromadzić wszystkie posiadane informacje, które mogą pomóc w realizacji.

Jaki jest czas oczekiwania na stronę?

Standardowo proces tworzenia strony to około 2 tygodni czasu od momentu otrzymania wszystkich materiałów. W przypadku stron premium okres ten może wydłużyć się do miesiąca.

Skąd pozyskać dokumenty RODO?

Współpracujemy z kancelarią celem dostarczania dokumentów zgodnych z RODO oraz indywidualnie opracowanych dla każdego Klienta.

Jak wygląda prowadzenie marketingu w sieci?

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Naszym zadaniem jest przygotowanie treści, grafik oraz optymalizacja stworzonych reklam celem poprawy wyników, zwiększenia trafności reklam oraz zmniejszenia kosztu za kliknięcie.

Kto wprowadza zmiany do przygotowanej strony?

Po zakończeniu każdego projektu oferujemy szkolenie z obsługi strony, jednakże jeżeli wystąpi taka konieczność to świadczymy również usługę administracji i utrzymania strony przez nas. W takim przypadku wszystkie zmiany są wprowadzane przez odpowiedni zespół.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?