phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

background-image
Portfolio

Domy Modułowe

Klient
WRB-Król Sp. z o.o.
Zakres prac
dedykowany projekt graficzny dwóch stron, generowanie PDF, konfigurator domów online, metro do wyboru usług.

WRB-Król to rodzinna firma stworzona z pasji do budownictwa. Zajmuje się ona budowaniem całorocznych domów modułowych w konstrukcji szkieletowej. Domy te w ostatnim czasie zyskały na popularności nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Ich główną zaletą jest szybkość budowy i koszt budowy.

portfolio-image portfolio-background-image

Budownictwo modułowe to najlepszy sposób na postawienie domu w jak najkrótszym czasie.

Opis technologii

W każdej branży korzystającej z nowoczesnych technologii bardzo ważne jest, aby zadbać o propagowanie wiedzy i informacji. Opracowana strona internetowa została wyposażona w konfigurator pozwalający wybranie każdego elementu wycenianego budynku, ale także w strefę wiedzy opisującą metodykę powstawania domów.

portfolio-image

Wersja mobilna

W ostatnich latach strony internetowe są przeglądane w 70% na urządzeniach mobilnych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby każdy portal, sklep, czy strona internetowa były w pełni responsywne - czyli dopasowane do różnych przeglądarek, urządzeń i odbiorców.

Strona WRB-Król przystosowana została do zmiennych rozdzielczości i szerokości ekranów tak, aby nie było problemów z jej prawidłowym wyświetleniem na różnych urządzeniach.

portfolio-site-image1 portfolio-site-image2
portfolio__laptop portfolio-image-pc1 portfolio-image-pc-2 portfolio-image-pc-3

Gotowy na współpracę?

Jeśli spodobał Ci się nasz styl i jesteś ciekawy jaki mielibyśmy pomysł na Twój biznes, skontaktuj się z nami!

zdjęcie
FAQ

O co najczęściej pytają nas klienci zanim zdecydują się na współpracę z nami?

Jak wygląda zespół projektowy?

W zależności od rodzaju projektu mogą brać w nim udział UX Researcher, UX Designer, UI Designer, Front-end i Back-end Developer, Project Manager.

Jak wygląda komunikacja w trakcie trwania projektu?

Na każdym etapie projektu pozostajemy dyspozycyjni poprzez mail, telefon, wideokonferencje oraz spotkania na żywo. Podczas wdrażania strony Klient otrzymuje od nas link z możliwością śledzenia postępów prac.

Jaki jest sposób rozliczenia na pracę?

Pracujemy na dwa sposoby - stawka z góry ustalona (wtedy rozliczenie opiera się na trzech transzach), albo stawka godzinowa / modułowa (do większych projektów rozliczanych z postępów).

Jakie są pierwsze kroki do podjęcia współpracy?

Na początku prowadzimy wywiad, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Klient powinien w tym czasie zgromadzić wszystkie posiadane informacje, które mogą pomóc w realizacji.

Jaki jest czas oczekiwania na stronę?

Standardowo proces tworzenia strony to około 2 tygodni czasu od momentu otrzymania wszystkich materiałów. W przypadku stron premium okres ten może wydłużyć się do miesiąca.

Skąd pozyskać dokumenty RODO?

Współpracujemy z kancelarią celem dostarczania dokumentów zgodnych z RODO oraz indywidualnie opracowanych dla każdego Klienta.

Jak wygląda prowadzenie marketingu w sieci?

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Naszym zadaniem jest przygotowanie treści, grafik oraz optymalizacja stworzonych reklam celem poprawy wyników, zwiększenia trafności reklam oraz zmniejszenia kosztu za kliknięcie.

Kto wprowadza zmiany do przygotowanej strony?

Po zakończeniu każdego projektu oferujemy szkolenie z obsługi strony, jednakże jeżeli wystąpi taka konieczność to świadczymy również usługę administracji i utrzymania strony przez nas. W takim przypadku wszystkie zmiany są wprowadzane przez odpowiedni zespół.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?