phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

background-image
Portfolio

Karczma myśliwska

Klient
Karczma w Straconce
Zakres prac
dedykowany projekt graficzny strony, menu restauracji, optymalizacja strony, przygotowanie pod pozycjonowanie

Piękno, rodzinna atmosfera, lokalne posiłki i ciepło rodzinnego domu - tym charakteryzuje się lokal naszego nowego klienta. Myśliwska karczma w Straconce to miejsce z duszą i bardzo długą tradycją. Przez 20 lat stanowi ona bardzo ważny punkt na kulinarnej mapie Bielsko-Białej, a dziś mieliśmy przyjemność pomóc i zbudować dla właścicieli nową jakość - zobaczcie sami!

portfolio-image portfolio-background-image

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie! Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie ~Jan Kochanowski

Optymalizacja

Tworzenie stron internetowych to proces, który wymaga przemyślenia i dopracowania wszystkich szczegółów. Od dopasowania treści pod odbiorcę, przez wyjątkowy projekt graficzny, aż do prędkości strony. Dzięki naszej przebudowie strona Karczmy otrzymała 100 i 99% w ocenach narzędzi analitycznych pod względem prędkości i struktury. Jest to znaczne zwiększenie w porównaniu ze starą stroną restauracji. Wynik ten pozytywnie wpłynie na działania reklamowe i organiczne pozycjonowanie.

portfolio-image

Nowoczesny projekt

Karczma myśliwska to miejsca, które ma się głównie kojarzyć z ciepłem, lokalną kuchnią, domowym jedzeniem i rodzinną atmosferą. Z tego właśnie powodu nowy portal miał za zadanie przekazywać informacje właśnie w takim charakterze. Nowoczesny projekt graficzny został pozbawiony białego tła, aby zwiększyć ciepło emanujące od strony, zdjęcia zostały wykonane przez naszego fotografa i również nawiązują do klimatu miejsca, a czcionka przypominać ma tekst pisany, aby nawiązać do rodzinnej atmosfery miejsca.

portfolio-site-image1 portfolio-site-image2
portfolio__laptop portfolio-image-pc1 portfolio-image-pc-2 portfolio-image-pc-3

Gotowy na współpracę?

Jeśli spodobał Ci się nasz styl i jesteś ciekawy jaki mielibyśmy pomysł na Twój biznes, skontaktuj się z nami!

zdjęcie
FAQ

O co najczęściej pytają nas klienci zanim zdecydują się na współpracę z nami?

Jak wygląda zespół projektowy?

W zależności od rodzaju projektu mogą brać w nim udział UX Researcher, UX Designer, UI Designer, Front-end i Back-end Developer, Project Manager.

Jak wygląda komunikacja w trakcie trwania projektu?

Na każdym etapie projektu pozostajemy dyspozycyjni poprzez mail, telefon, wideokonferencje oraz spotkania na żywo. Podczas wdrażania strony Klient otrzymuje od nas link z możliwością śledzenia postępów prac.

Jaki jest sposób rozliczenia na pracę?

Pracujemy na dwa sposoby - stawka z góry ustalona (wtedy rozliczenie opiera się na trzech transzach), albo stawka godzinowa / modułowa (do większych projektów rozliczanych z postępów).

Jakie są pierwsze kroki do podjęcia współpracy?

Na początku prowadzimy wywiad, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Klient powinien w tym czasie zgromadzić wszystkie posiadane informacje, które mogą pomóc w realizacji.

Jaki jest czas oczekiwania na stronę?

Standardowo proces tworzenia strony to około 2 tygodni czasu od momentu otrzymania wszystkich materiałów. W przypadku stron premium okres ten może wydłużyć się do miesiąca.

Skąd pozyskać dokumenty RODO?

Współpracujemy z kancelarią celem dostarczania dokumentów zgodnych z RODO oraz indywidualnie opracowanych dla każdego Klienta.

Jak wygląda prowadzenie marketingu w sieci?

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Naszym zadaniem jest przygotowanie treści, grafik oraz optymalizacja stworzonych reklam celem poprawy wyników, zwiększenia trafności reklam oraz zmniejszenia kosztu za kliknięcie.

Kto wprowadza zmiany do przygotowanej strony?

Po zakończeniu każdego projektu oferujemy szkolenie z obsługi strony, jednakże jeżeli wystąpi taka konieczność to świadczymy również usługę administracji i utrzymania strony przez nas. W takim przypadku wszystkie zmiany są wprowadzane przez odpowiedni zespół.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?