phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

background-image
Portfolio

One Aim

Klient
One Aim - Agencja Influencer i Digital Marketingu
Zakres prac
dedykowany projekt graficzny strony,
zestaw dedykowanych grafik,
panel administracyjny,
kampania reklamowa w Google Ads

Internet szybko się rozwija, a wraz z nim świat Social Media i Influencerów. Naszym klientem w ostatnim czasie stała się Agencja Influencer Marketingu i Managementu twórców internetowych. Do naszych zadań należała między innymi budowa nowoczesnej i responsywnej strony internetowej w oparciu o system zarządzania treścią WordPress z możliwością samodzielnej administracji przez klienta.

portfolio-image portfolio-background-image

Treść to ogień. Social media to benzyna. Dopiero razem dają efekt.
~Jay Baer

Spójny projekt

One Aim to młoda agencja digital marketingu, która mimo krótkiego stażu na rynku ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Przygotowane przez nas grafiki i projekt strony internetowej pozwolą nowym klientom agencji w prosty sposób zapoznać się z szeroką gamą usług dla przedsiębiorców jak i dla influencerów.

portfolio-image

Wersja mobilna

Od początku współpracy jednym z naszych głównych celów było stworzenie strony WWW, która będzie z łatwością dostępna również dla użytkowników urządzeń mobilnych.

Smartfony stały się także tematem przewodnim w projekcie graficznym witryny. W efekcie powstała atrakcyjna dla odbiorcy strona przedstawiająca ofertę agencji i współpracujących z nią influencerów. Zamieszczone na stronach-wizytówkach odnośniki ułatwiają dodatkowo zapoznanie się z mediami społecznościowymi twórców.

portfolio-site-image1 portfolio-site-image2
portfolio__laptop portfolio-image-pc1 portfolio-image-pc-2 portfolio-image-pc-3

Gotowy na współpracę?

Jeśli spodobał Ci się nasz styl i jesteś ciekawy jaki mielibyśmy pomysł na Twój biznes, skontaktuj się z nami!

zdjęcie
FAQ

O co najczęściej pytają nas klienci zanim zdecydują się na współpracę z nami?

Jak wygląda zespół projektowy?

W zależności od rodzaju projektu mogą brać w nim udział UX Researcher, UX Designer, UI Designer, Front-end i Back-end Developer, Project Manager.

Jak wygląda komunikacja w trakcie trwania projektu?

Na każdym etapie projektu pozostajemy dyspozycyjni poprzez mail, telefon, wideokonferencje oraz spotkania na żywo. Podczas wdrażania strony Klient otrzymuje od nas link z możliwością śledzenia postępów prac.

Jaki jest sposób rozliczenia na pracę?

Pracujemy na dwa sposoby - stawka z góry ustalona (wtedy rozliczenie opiera się na trzech transzach), albo stawka godzinowa / modułowa (do większych projektów rozliczanych z postępów).

Jakie są pierwsze kroki do podjęcia współpracy?

Na początku prowadzimy wywiad, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Klient powinien w tym czasie zgromadzić wszystkie posiadane informacje, które mogą pomóc w realizacji.

Jaki jest czas oczekiwania na stronę?

Standardowo proces tworzenia strony to około 2 tygodni czasu od momentu otrzymania wszystkich materiałów. W przypadku stron premium okres ten może wydłużyć się do miesiąca.

Skąd pozyskać dokumenty RODO?

Współpracujemy z kancelarią celem dostarczania dokumentów zgodnych z RODO oraz indywidualnie opracowanych dla każdego Klienta.

Jak wygląda prowadzenie marketingu w sieci?

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Naszym zadaniem jest przygotowanie treści, grafik oraz optymalizacja stworzonych reklam celem poprawy wyników, zwiększenia trafności reklam oraz zmniejszenia kosztu za kliknięcie.

Kto wprowadza zmiany do przygotowanej strony?

Po zakończeniu każdego projektu oferujemy szkolenie z obsługi strony, jednakże jeżeli wystąpi taka konieczność to świadczymy również usługę administracji i utrzymania strony przez nas. W takim przypadku wszystkie zmiany są wprowadzane przez odpowiedni zespół.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?