phone
phone mail messenger
close

Wyszukaj

search phone
facebook youtube behance
scrollDown
downarrow

zjedź niżej

background-image
Portfolio

Psychomental

Klient
Psychomental
Zakres prac
dedykowany projekt graficzny strony, formularz kontaktowy, oferta gabinetu, branding: logotyp i gama kolorystyczna.

Profesjonalizm, doświadczenie i wielka siła wsparcia i empatii - te hasła idealnie opisują Panią Doktor. Z dużą ilością zrozumienia Pani Doktor podchodzi do każdego klienta. Zostaliśmy poproszeni o pomoc przy otwarciu własnego gabinetu i ustaleniu nowego brandingu.

portfolio-image portfolio-background-image

Rozum może dać człowiekowi równowagę tylko wówczas, jeżeli jest już narządem równowagi. ~Carl Gustav Jung

Prezentacja

W psychiatrii podstawową wartością jest zaufanie do personelu medycznego. Do ich wiedzy, doświadczenia i wsparcia jakie jest oferowane. Właśnie ta wizja prowadziła nas podczas projektowania strony internetowej dla nowopowstałego gabinetu psychiatrycznego w Bielsko-Białej.

portfolio-image

Szybki kontakt

Pomoc psychiatryczna powinna następować bardzo szybko. Z tego powodu strona została wyposażona w narzędzia pozwalające na nawiązanie pilnego kontaktu z lekarzem.

Klikalne numery telefonu bezpośrednio rozpoczynają połączenie telefoniczne, formularz kontaktowy przesyła wiadomość do Pani Doktor, a poza godzinami pracy do dyspozycji pozostaje pacjentom numer do rejestracji i dedykowany adres mailowy.

portfolio-site-image1 portfolio-site-image2
portfolio__laptop portfolio-image-pc1 portfolio-image-pc-2 portfolio-image-pc-3

Gotowy na współpracę?

Jeśli spodobał Ci się nasz styl i jesteś ciekawy jaki mielibyśmy pomysł na Twój biznes, skontaktuj się z nami!

zdjęcie
FAQ

O co najczęściej pytają nas klienci zanim zdecydują się na współpracę z nami?

Jak wygląda zespół projektowy?

W zależności od rodzaju projektu mogą brać w nim udział UX Researcher, UX Designer, UI Designer, Front-end i Back-end Developer, Project Manager.

Jak wygląda komunikacja w trakcie trwania projektu?

Na każdym etapie projektu pozostajemy dyspozycyjni poprzez mail, telefon, wideokonferencje oraz spotkania na żywo. Podczas wdrażania strony Klient otrzymuje od nas link z możliwością śledzenia postępów prac.

Jaki jest sposób rozliczenia na pracę?

Pracujemy na dwa sposoby - stawka z góry ustalona (wtedy rozliczenie opiera się na trzech transzach), albo stawka godzinowa / modułowa (do większych projektów rozliczanych z postępów).

Jakie są pierwsze kroki do podjęcia współpracy?

Na początku prowadzimy wywiad, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie. Klient powinien w tym czasie zgromadzić wszystkie posiadane informacje, które mogą pomóc w realizacji.

Jaki jest czas oczekiwania na stronę?

Standardowo proces tworzenia strony to około 2 tygodni czasu od momentu otrzymania wszystkich materiałów. W przypadku stron premium okres ten może wydłużyć się do miesiąca.

Skąd pozyskać dokumenty RODO?

Współpracujemy z kancelarią celem dostarczania dokumentów zgodnych z RODO oraz indywidualnie opracowanych dla każdego Klienta.

Jak wygląda prowadzenie marketingu w sieci?

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Naszym zadaniem jest przygotowanie treści, grafik oraz optymalizacja stworzonych reklam celem poprawy wyników, zwiększenia trafności reklam oraz zmniejszenia kosztu za kliknięcie.

Kto wprowadza zmiany do przygotowanej strony?

Po zakończeniu każdego projektu oferujemy szkolenie z obsługi strony, jednakże jeżeli wystąpi taka konieczność to świadczymy również usługę administracji i utrzymania strony przez nas. W takim przypadku wszystkie zmiany są wprowadzane przez odpowiedni zespół.

logo
logo

Poznaj nasze
kompetencje

Ponad 100 firm
zaufało naszym kompetencjom

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
#SPECODIT

Sprawdzony sposób na poprawę strony i marketingu firmy...

Czy Twoje działania marketingowe i strona internetowa przyciągają odpowiednią ilość potencjalnych klientów? Posiadasz już swoją wymarzoną stronę, która jest nowoczesna, szybka i dostosowana do urządzeń mobilnych?